ANASAYFA -
İLETİŞİM
(216)
4430417
- KAYIT - GİRİŞ - SEPET  

eticaret.com.tr logo


 
KÜTÜPHANE (BİLGİ BANKASI VE SIK SORULAN SORULAR)

Arama motoru uyumlu (olduğu varsayılan) linkler (seo friendly url)Google ve diğer arama motorları, siteleri değerlendirme ve araması yapılan ilgili kelimelere göre sıralamada çok sayıda değişkeni dikkate almaktadır.

Arama motoru uyumlu olduğu varsayılan link (seo friendly url) kullanımının bu değerlendirme ve sıralama hesaplamalarında önemli bir değişken olduğunu düşünenlerin sayısı az olmadığı gibi 'özgün içerik', 'güvenilir içerik', 'kaliteli siteler tarafından kaynak veya referans gösterilme', 'uyumlu alan adı' gibi diğer değişkenlerle karşılaştırıldığında çok da önemli olmadığı da söylenmektedir.

İçerisinde rakamların, ? ve & işaretinin bulunmadığı ve başlıkla örtüşen linkler uyumlu varsayılmakta olup, örnek olarak http://www.eticaret.com.tr/eticaret-sanal-magaza-yazilimi.htm linki gösterilebilir. Aynı mantıkla http://www.eticaret.com.tr/urunler.php?urunno=18 linkinin uyumlu olmadığı varsayılmaktadır.

eticaret.com.tr tarafından geliştirilmiş tamamı özgün eticaret (sanal mağaza) yazılımı (eticaret, e-ticaret paketi) 14.0 sürümü ile birlikte isteyen site sahiplerinin açıklamaları ve uyarıları dikkate alarak arama motoru uyumlu olduğu varsayılan site içi link yapısını kullanabilmelerine imkan tanınmakla birlikte öntanımlı olarak sunulmamaktadır.
 
 
ssl sertifikası ziraat bankası iş bankası garanti bankası akbank denizbank finansbank yapı kredi bankası paypal payu mastarcard card visa card
  ANASAYFA
İLETİŞİM
YENİ KAYIT
GİRİŞ
SEPET
ETİCARET
ESİTE
EKARGO
BULUNDURMA (1)
BULUNDURMA (2)
ÖZEL SUNUCULAR
SSL SERTİFİKALARI
ALAN ADLARI
HABERLER
KÜTÜPHANE
REFERANSLAR
BİLGİ GÜVENLİĞİ
GARANTİ KOŞULLARI
HİZMET SÖZLEŞMESİ
İNSAN KAYNAKLARI

eticaret.com.tr, özel ve hazır eticaret yazılımı (sanal mağaza yazılımı, eticaret paketi, eticaret sitesi) çözümlerinde, unix veya linux tabanlı bulundurma (hosting) hizmetlerinde kaliteyi hesaplı sunmaya devam ediyor, yatırımlarında birincil önceliği hizmet ve servis kalitesine veriyor!

Tüm hakları 'E Ticaret ve Bilişim Teknolojileri Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti.' adına saklı olup yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz.