HABERLER

Paypal Express Checkout desteği eklendi.

PayPal Express CheckoutDeğerli müşterimiz,

Mevcut Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası, Akbank, Finansbank ve Denizbank sanal pos eklentilerine ilave olarak 'Paypal Express Checkout' eklentisi de Eticaret (sanal mağaza) yazılımı (e-ticaret paketi) 15.0 sürümü ile birlikte hizmete alınmıştır.

'Paypal Express Checkout' nedir? Paypal Türkiye sitesinin, Paypal Express Checkout tanıtımı fikir verebilir:
PayPal Express Checkout ile müşterilerinizin herhangi bir kayıt formunu doldurmadan yalnızca birkaç tıklamayla ürün satın almalarını sağlarsınız.

Müşterilerinize sunduğunuz bu hızlı satın alma deneyimi ile siz de satışlarınızı artırırsınız.

PayPal, kullanıcıların e-posta ve gönderim adresi de dahil olmak üzere mevcut PayPal hesaplarındaki bilgileri kullandığı için, müşterilerinizin bu bilgileri yeniden girmeden satın alma işlemlerini tamamlamalarına imkan verir. Bununla birlikte müşterileriniz arzu ederlerse web sitenizde de kullanıcı profili oluşturabilirler.

PayPal’ın dünya çapında milyonlarca birey ve işyeri tarafından tercih edilmesinin önemli sebeplerinden biri, kredi kartı bilgilerini girmeden internette güvenli ve hızlı bir şekilde alışveriş yapma olanağı sunmasıdır. Ödeme seçeneklerinize PayPal Express Checkout'u ekleyerek milyonlarca PayPal müşterisinin web sitenizde güvenle ürün satın alabilmesini sağlayabilirsiniz.

PayPal Express Checkout ile müşterileriniz siparişlerini PayPal'da değil, sizin sitenizde tamamlarlar. Böylece tamamlanan ödemelere ilişkin anında ödeme bildirimi alabilir, sipariş onayı sayfasında, müşterilerinize başka ürün önerileri sunabilir,
müşteri adresinin onaylandığı konusunda bilgilendirilirsiniz.

 • Müşteri PayPal ile ödeme yapmayı seçer.

  Müşteri alışveriş yapmaya hazır olduğunda, mevcut satın alma seçeneğinizi ve PayPal Express Checkout düğmesini görür. PayPal ile ödeme yapmayı tercih eden müşteriler PayPal Express Checkout'u seçer.
   
 • Müşteriniz PayPal'a giriş yapar.

  PayPal Express Checkout düğmesi müşterileri güvenli PayPal giriş sayfasına yönlendirir. PayPal sayfalarını logonuzu ve diğer marka unsurlarınızı içerecek şekilde özelleştirebilirsiniz.
   
 • Müşteriniz gönderim ve ödeme bilgilerini gözden geçirir.

  Müşteriler devam etmeden önce gönderim adresini veya ödeme bilgilerini değiştirebilirler.
   
 • Müşteriniz ödemeyi tamamlar.

  PayPal size müşterinizin posta adresini, e-posta adresini ve siparişi tamamlamak için ihtiyaç duyacağınız her türlü diğer bilgiyi iletir. İletişim bilgilerini ileride pazarlama çalışmalarınızda kullanmak üzere saklayabilirsiniz.
   
 • Ödemeyi alırsınız.

  Müşterinizin ödemesi PayPal hesabınıza ulaştığında, parayı banka hesabınıza aktarabilirsiniz (banka havalelerinin gerçekleşmesi genellikle 5-7 gün sürer) veya PayPal'ın kabul edildiği her yerde online harcayabilirsiniz.
Arzu eden müşterilerimiz 16 Nisan 2012 tarihinden itibaren 15.0 sürümünü talep edebilirler.

İlginiz için teşekkür ederiz.
 
Tüm hakları eticaret.com.tr adına saklıdır!
Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.

Mobil uyumlu yazılım: www.eticaret.com.tr
Tüm hakları eticaret.com.tr adına saklıdır!
Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.

Mobil uyumlu yazılım: www.eticaret.com.tr