REFERANSLAR

E Ticaret ve Bilişim Teknolojileri; unix/linux ortamında site bulundurma (hosting) hizmetleri ve hazır veya açık kaynak kodlu özel internet tabanlı yazılım çözümleri sunmakta olup, değişik sektörlerde hizmet veren kurumsal (sürekli) müşterilerimizin bir kısmı ziyaretçilerimizin dikatine sunulmuştur.

Arzu edilen müşterimizin internet siteleri ziyaret edilerek irtibat bilgileri alınabilir ve 'E Ticaret ve Bilişim Teknolojileri' hakkında görüşlerine başvurulabilir.

Eticaret (sanal mağaza) yazılımı ve esite (hazır site) yazılımı ile ilgili referanslar ilgili sayfalarda yer almaktadır.

İlginiz için teşekkür ederiz.


Başta Ruffles, Teknosa, Pepsi, Ülker ve Yapı Kredi olmak üzere çok sayıda büyük şirketlere ve gruplara hizmet vermekte olan 'Wanda Digital', açık kaynak kodlu yazılım çözümlerinde ve site bulundurma (hosting) servislerinde 2001 yılından bu yana 'E Ticaret ve Bilişim Teknolojileri' tecrübesinden faydalanmaktadır.

Internet sitesi: wandadigital.com

Avrupa, Amerika, Asya, Afrika ve Pasifik'te toplam 40 ülkede, 28 bölgesel veya ulusal ofisle faaliyet göstermekte olan Greenpeace, Akdeniz şubesi olarak 'E Ticaret ve Bilişim Teknolojileri'nin özel sunucu yönetimi tecrübesinden faydalanmaktadır. Halihazırda kacsantim.org, nukleer.greenpace.org gibi yüksek miktarda ziyaretçi alan Greenpeace projelerine aktif destek verilmektedir.

Internet sitesi: kacsantim.org | nukleer.greenpeace.org

Türkiye çapında bir dağıtım ağı hedefleyen 'Trans Anadolu Taşımacılık Hizmetleri', ortak çalışma grubunda yer alan 'Gaziantep Kargo' gibi köklü şirketlerle birlikte 'E Ticaret ve Bilişim Teknolojileri' tarafından açık kaynak kodlu yazılımlar kullanılarak tasarlanan 'ekargo' çalışmasını hayata geçirmiştir. Hergün binlerce kargo takibi sorgulanan sistemin site bulundurma (hosting) servis hizmeti de yine 'E Ticaret ve Bilişim Teknolojileri' tarafından sağlanmaktadır.

Internet siteleri: transanadolu.com.tr | gaziantepkargo.com.tr

'Esas Holding' bünyesinde hizmet vermekte olan 'Birleşik Sağlık Kurumları' 2009 yılında internet siteleri için yazılım çözüm ortağı olarak 'E Ticaret ve Bilişim Teknolojileri'ni seçmiş olup, (bsk.gen.tr sitesi hariç) ortak yapıda bulunan tüm hastenelerin açık kaynak kodlu yazılım alt yapı tasarımı başarıyla tamamlanmıştır. Kolayca düzenlenebilen esnek alt yapısı sayesinde ziyaretçilerle daha aktif iletişim kurulması sağlanmış olup, tüm bu çalışmanın site bulundurma (hosting) servis hizmeti için de yine 'E Ticaret ve Bilişim Teknolojileri' tercih edilmiştir. Not: 'Birleşik Sağlık Kurumları' ile sözleşmemiz 2012 itibarı ile yenilenmemiştir.

Internet siteleri: bsk.gen.tr | bskanka.com | bskanadolu.com.tr | bskcerrahi.com | bskkonya.com| bskmetropark.com

Milyonlarca sayfa gösterimi ile 'Yeni Mesaj Gazetesi' internet sitesi açık kaynak kodlu yazılımlar konusunda 'E Ticaret ve Bilişim Teknolojileri' tecrübesini sergilemek adına güzel bir örnek teşkil etmektedir. Sunucu işlemcisini yormayan ve sunucu hafızasını kısıtlı miktarda kullanan gelişmiş kodlaması sayesinde gazete siteleri referans alınması kaydıyla çok makul maliyetlerle okuyucularının karşısına çıkmaktadır.Site bulundurma (hosting) servis hizmeti için de yine 'E Ticaret ve Bilişim Teknolojileri' tercih edilmiştir.

Internet sitesi: yenimesaj.com.tr

Yüzlerce üyesi ile son derece aktif hizmet veren 'Türkiye Nakliyeciler Derneği', açık kaynak kodlu yazılım ve site bulundurma (hosting) servislerinde 'E Ticaret ve Bilişim Teknolojileri'ni tercih etmiştir.

Internet sitesi: tnd.org.tr
 
Tüm hakları eticaret.com.tr adına saklıdır!
Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.

Mobil uyumlu yazılım: www.eticaret.com.tr
Tüm hakları eticaret.com.tr adına saklıdır!
Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.

Mobil uyumlu yazılım: www.eticaret.com.tr