HABERLER

Payu api ödeme sistemi desteği eklendi.

Değerli müşterimiz,

Mevcut Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası, Akbank, Finansbank, Denizbank ve Ziraat Bankası sanal pos ve Paypal Express Cehckout eklentilerine ilave olarak 'Payu api ödeme eklentisi' de Eticaret (sanal mağaza) yazılımı (e-ticaret paketi) 20.1 sürümü ile birlikte hizmete alınmıştır.

'Payu ödeme sistemi' nedir? Payu Türkiye sitesinin, Payu ödeme sistemleri tanıtımı fikir verebilir:

PayU ile 7 bankanın sanal POS'una hemen sahip olun, müşterilerinize taksitle alışveriş fırsatı sunun!

Ürün ve hizmetlerinizin satışını kredi ve banka kartıyla online olarak yapmak istiyorsanız sanal POS’a sahip olmanız gerekmektedir. Müşterilerinize taksitle ödeme fırsatı sunabilmeniz için farklı bankalardan sanal POS almanız şarttır. Bu ise hem zaman alıcı hem de maliyetli bir süreçtir.

Ama hiç dert etmeyin. PayU, sanal POS çözümleri ile sizinle.

Tek bir sözleşme ve hızlı entegrasyonla 7 markanın (Bonus, World, Axess, Maximum, Card Finans, AsyaCard ve Paraf) sanal POS’una PayU ile çalışarak kolayca sahip olabilirsiniz. Sizi de Türkiye'deki 3.000'den fazla aktif üye işyerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız.
 
Payu ile birlikte kendi ödeme sayfanızda kulanıcı alışkanlıklarını hiç değştirmeden kart bilgilerin girerek ödeme yapmaya olanak tanır.

Özelleştirilebilir ödeme sayfası ne sunar?

Ödeme sayfasını dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz, kontrolü size aittir.
Müşterileriniz arka tarafta PayU’nun ödeme altyapısının çalıştığını görmez.
Müşterilerinize 7 bankanın (Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, AsyaCard ve Paraf) sanal POS’unu sunabilirsiniz. PayU POS’larına ek olarak, kendi POS’larınızı da PayU API üzerinde çalıştırabilirsiniz.
Hiçbir ek ücret ödemeden BKM Express'i de müşterilerinize bir ödeme seçeneği olarak sunabilirsiniz.
PayU’nun gelişmiş BIN ayrımı, banka kartını tanıması ve kabul etmesi gibi özelliklerinden faydalanarak dönüşüm oranlarınızı artırırsınız.
PayU’nun gelişmiş sahtecilik (fraud) önleme filtrelerinden ve konusunda deneyimli sahtecilik izlemek (fraud monitoring) ekibinden faydalanırsınız. (Kendi POS’larınız için de bu hizmetten faydalanabilirsiniz.)
PayU’nun sunduğu diğer tüm katma değerli hizmetlerden faydalanma imkanına sahip olursunuz.
Sitenizin mobil versiyonlarında ve mobil uygulamalarınızda da PayU'yu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çünkü PayU altyapısı mobile uyumludur.

PayU

Dünyanın en önemli medya ve e-ticaret markalarını bünyesinde bulunduran Naspers’ın bir iştiraki olan PayU, şu an 4 kıtada, 18 ülkede faaliyet gösteriyor. Dünyada 100 binden fazla üye işyerine 220 farklı ödeme yöntemi sunan PayU, Türkiye’de 2011 yılının Eylül ayında faaliyet göstermeye başladı ve 3.000'den fazla aktif işletme ile çalışmaktadır. PayU, Visa ve MasterCard tarafından onaylanan Türkiye'nin ilk ödeme servis sağlayıcısıdır.

PayU Türkiye, uluslararası düzeyde kazandığı bilgi ve deneyimini, Türkiye e-ticaret pazarının ihtiyaçlarına göre yeniden şekillendirerek sektörde faaliyet gösteren e-ticaret firmalarının önemli bir iş ortağı olmayı hedeflemektedir. Özellikle üye işyerlerinin risklerini minimize edecek katma değerli servisleriyle sektörde önemli bir ihtiyacı karşılamayı da amaçlamaktadır.

Sanal POS çözümleri, gelişmiş sahtecilik (fraud) önleme filtreleri, 7 gün 24 saat hizmet veren uzman sahtecilik izleme ekibi ve daha birçok servisle PayU Türkiye, bir yandan e-ticaret işletmelerinin hizmet kalitesini artırırken, diğer yandan Türkiye’nin önde gelen banka ve lisansör kuruluşlarıyla yaptığı işbirlikleriyle sektöre yenilikçi bir hizmet anlayışı getirmektedir.

Arzu eden müşterilerimiz 6Haziran 2015 tarihinden itibaren 20.1 sürümünü talep edebilirler.

İlginiz için teşekkür ederiz.
 
Tüm hakları eticaret.com.tr adına saklıdır!
Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.

Mobil uyumlu yazılım: www.eticaret.com.tr
Tüm hakları eticaret.com.tr adına saklıdır!
Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.

Mobil uyumlu yazılım: www.eticaret.com.tr